Dainavimas

Studija „Tiks“ gyvuoja jau 15 metų

Pradėjusi gyvuoti, studija turėjo pagrindinę 12-kos metų mergaičių grupę, kuriai puikiai sekėsi konkursuose ir festivaliuose. Šiuo metu studija turi populiariosios muzikos grupę ir visą būrį solistų. Gavusi daugybę įvairių pakvietimų i festivalius ir koncertus studija ėmė eksperimentuoti ir jungti grupes, solistus į įvairius projektus dainuoti kartu. Taip susikūrė koncertinė grupė, kuri turi 2 val. trukmės  koncertinę programą ( programa keičiama pagal tai, kokio amžiaus kategorijos žiūrovams užsakomas koncertas).

Dainininkai jau koncertavo įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose, koncertavo Ispanijoje, Portugalijoje, Anglijoje, Airijoje,  Latvijoje, Estijoje, Rusijoje,  ir kt.
Studijos dainininkai koncertavo ir filmavosi įvairiuose muzikiniuose projektuose, skirtuose vaikams ir jaunimui: „Laumės juosta“, „ Rasos lašeliai“, „Mes – pasaulis“, “Muzikinės nominacijos”, “Kaunas talent”, “Baby sing”, „Talentų ringas“, „ Žvaigždžių valanda“, „ Vaikų Eurovizija“ ir t.t.

Studijos dainininkai – daugelio Tarptautinių ir Respublikinių populiariosios muzikos konkursų nugalėtojai ir Grand Prix laimėtojai.