Popchoras “Viesulas” koncertavo Pašilaičių įkūrimo 33 metų šventėje 2020-07-15

“Viesulo” mergaitės pradėjo naująjį koncertinį sezoną su skambiausiomis savo dainomis ir plačiausiomis šypsenomis, sveikindamos Pašilaičių gyventojus ir svečius! Ačiū tariame Pašilaičių seniūnijai už pakvietimą ir puikiai suorganizuotą renginį! Kaip gera buvo po ilgos pertraukos sugrįžti į sceną, šokti, dainuoti ir džiaugtis kiekviena koncerto minute! Pažadame, susitiksime dar ne kartą!

Popchoras “Viesulas” pasirodė “Baltumo šventėje 2020″ 2020-02-08

Su pačia geriausia nuotaika kaip ir kasmet Popchoras “Viesulas” ir studija “Tiks” atkeliavo į Kauną ir festivalyje pasirodė su viena iš naujausių savo dainų – “Pažiūrėsim, kas nutiks vėliau”. Dainos įrašą galite pasižiūrėti paspaudę ant nuorodos. Dėkojame festivalio organizatoriams už šiltą priėmimą ir gražius žodžius!

https://www.facebook.com/studijatiks/videos/209862040195116/

“Skambančios Kalėdos 2019″ HULL 2019-12-14

Šiais metais šventėme Kalėdas daugybę kartų ir dovanojome savo dainas ir gerą nuotaiką Anglijos lietuviams! Hull’e visi kartu dainavome visiems puikiai žinomus lietuviškus ir “Viesulo”  hitus, žaidėme, šokome ir linksminomės, o šventės pabaigoje apsilankė ir Kalėdų Senelis su pilnu maišu dovanų! Siunčiame linkėjimus ir pažadame dar susitikti!

Popchoras “Viesulas” ir Studija “Tiks” pasirodė festivalyje “Šokio karalienė 2019″ 2019-11-24

Kiek daug gražių akimirkų, muzikos, šypsenų ir pačių nuoširdžiausių emocijų! Šiame festivalyje pasirodė mažosios ir vyresnės “Viesulo” dainininkės ir padovanojo savo mylimiausias dainas. Dėkojame mieliems festivalio organizatoriams už šiltą priėmimą, nepaprastai gražią sceną ir galimybę džiuginti vieni kitus!
https://www.youtube.com/watch?v=md211AOQvRM
https://www.youtube.com/watch?v=BU78Wkk2z48

Popchoras “Viesulas” ir studija “Tiks” koncertavo Kalvarijos krašto šventėje 2019-09-07

Popchoras “Viesulas” ir studija “Tiks” koncertavo Kalvarijos krašto šventėje 2019. Tai buvo nuostabi diena – svetinga Kalvarija mus pasitiko su šypsenomis, su šilta saule ir pilnutele aikšte žiūrovų. Kiek daug puikių emocijų parsivežėme į Vilnių – tiesiog neįtikėtinai puikus garsistų darbas, audringi žiūrovų aplodismentai, šokantys vaikučiai, daugybė žiūrovų ir Kalvarijos svečių apsikabinimai ir komplimentai. Tikimės dar nekartą pas jus sugrįžti!

Popchoras “Viesulas” koncertavo Radviliškyje 2019-08-31

“Vasaros palydėtuvės 2019″ Radviliškyje suskambo pačiomis gražiausiomis “Viesulo” dainomis ir vasarą užbaigė su plačiausiomis šypsenomis ir gražiausiais prisiminimais. Koncerte skambėjo visiems puikiai žinomi lietuviški hitai, kuriuos dainavome visi kartu. Dėkojame visam Radviliškiui už šiltą priėmimą, gražius žodžius ir puikią nuotaiką. Tikimės susimatyti dar ne vieną kartą!

Popchoras “Viesulas” ir studija “Tiks” pasirodė Sostinės dienose 2019-08-30

Popchoras “Viesulas” ir studija “Tiks” pasirodė Sostinės dienose, pačioje Vilniaus širdyje – Mindaugo skvere. Daugybė žiūrovų, audringi aplodismentai, šokantys ir kartu dainuojantys vaikučiai, jų tėveliai ir seneliai, puikiausia nuotaika ir visa valanda viesuliškos muzikos džiugino vilniečius ir miesto svečius. O kartu su šiuo koncertu “Viesulas” atidarė savo naująjį sezoną! Pats nuoširdžiausias ačiū nuostabiai Vilniaus publikai už nerealiausią šventę, kurią sukūrėme visi kartu!!!